звернення до МОН щодо підтримки освіти дорослих на місцевому рівні

звернення до МОН щодо підтримки освіти дорослих на місцевому рівні

28 квітня Громадська рада при МОН України за ініціативи Української асоціації освіти дорослих колегіально ухвалила звернення до Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. Мета звернення полягає в проханні розіслати листа щодо розвитку освіти дорослих на місцевому рівні керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій від імені МОН.

У згаданому листі члени Громадської ради звернули увагу на те, що Українська асоціація освіти дорослих розробила низку документів, що здатні посилити розвиток освіти дорослих на місцевому рівні. Колектив  Громадської ради при МОН засвідчує якість цих документів та переконаний, що рекомендаційний лист від імені Міністерства освіти і науки України сприятиме тому, щоб застосувати напрацювання на практиці.

Нагадаємо, що після ухвалення Закону України «Про освіту» у 2017 році освіта дорослих визнана на законодавчому рівні. Проте розвиток освіти дорослих на місцевому рівні перебуває на нижчому щаблі порівняно з європейськими країнами. Зокрема, це можна пояснити відсутністю відповідного нормативного та методичного забезпечення освіти дорослих в Україні.

Додаток за  посиланням.

Get GPS coordinates