Знайомство із проектами-переможцями ІV Загальноукраїнського конкурсу освітніх проектів УАОД (2 частина)

Знайомство із проектами-переможцями  ІV Загальноукраїнського конкурсу освітніх проектів УАОД (2 частина)

Як і обіцяли, продовжуємо знайомити вас із проектами-переможцями ІV Загальноукраїнського конкурсу освітніх проектів у сфері освіти дорослих.

Сьогодні розкажемо про переможців у номінаціях «Кращий освітній проект, спрямований на соціальну інтеграцію ВПО та інших вразливих груп населення» і «Кращий освітній проект, спрямований на сприяння працевлаштуванню або розвиток соціального підприємництва».

За результатами голосування журі, серед проектів, орієнтованих на соціальну інтеграцію ВПО та інших вразливих груп населення, перемогу здобув проект «Не СПА-тимемо, гроші зароблятимемо, здоров'я відновлятимемо!».

Його метою було сприяти соціальній інтеграції, відновленню здоров'я та формуванню нових навичок у ВПО та інших вразливих груп населення для пошуку роботи або самозайнятості. Авторка ініціативи Богдана Короваєва (медична сестра, педагог і масажист за освітою та досвідом роботи) реалізувала проект у м. Чернігові протягом січня-вересня 2020 року. В рамках ініціативи відбулися такі заходи, як: 

-майстеркласи зі спа-технік масажу для ВПО та інших вразливих груп населення;

-навчання цих категорій громадян проведенню спа-процедур для обличчя та тіла;

-проведення масажних процедур для  ВПО та інших вразливих груп населення для поліпшення здоров’я людей після стресів.

У підсумку проекту, новими навичками для самозайнятості чи пошуку роботи оволоділи 98 людей. СПА-послуги серед цільової аудиторії отримали 44 особи. Організаторка вказує на можливість легко масштабувати проект та відтворити його у будь-якому регіоні. 

 

Наостанок, розповімо про проект-переможець, що сприяє працевлаштуванню та розвитку соціального підприємництва. Цей проект має назву «Антикризова кар'єрна допомога» від порталу HappyMonday.  Ідея проєкту виникла у березні 2020 року, коли значна частина працюючого населення потрапила під хвилю скорочень або пішла у відпустку за власний рахунок. За словами авторів проекту, вони не могли стояти осторонь і вирішили допомогти тим, хто потрапив у кар’єрну халепу.

Метою проекту було надати підтримку, професійні поради і допомогу усім, чия кар’єра постраждала через пандемію, а також допомогти знайти вихід з особистої кризи і рухатися далі.

Як підсумок, антикризову кар’єрну допомогу отримали майже 1500 учасників. Проект відбувався у дві хвилі: 324 учасники першої хвилі отримали персональні професійні консультації та 1135 учасників другої хвилі проходили онлайн-курс.

Онлайн-курс складається із серії вебінарів від експертів у сфері HR та кар’єрного консультування. Перевагою курсу є те, що крім зареєстрованих учасників, його матеріали є доступними для будь-кого. Деякі відео вже переглянули більше 2300 людей. 

Одним із вагомих здобутків курсу стало те, що 24,5% учасників отримали відповідь від роботодавця, потрапили на співбесіду, або знайшли роботу завдяки отриманим знанням.

Організатори сподіваються, що за наступне півріччя курс переглянуть щонайменше ще 1000 глядачів. Також у HappyMonday планують налагодити роботу з регіональними центрами зайнятості, щоб вони використовували цей курс для роботи зі своїми клієнтами.

 


 

 

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати
Get GPS coordinates