Європейська асоціація освіти дорослих висловилася на підтримку України

Європейська асоціація освіти дорослих висловилася на підтримку України

Європейська асоціація освіти дорослих висловила свою солідарність з Україною у своєму зверненні. Наводимо переклад тексту звернення:

«Сьогодні ми повністю солідарні з народом України. Європейська асоціація освіти дорослих (EAEA) популяризує неформальне навчання та освіту дорослих з 1953 року задля сприяння миру, демократії та солідарності. Освіта дорослих є трансформаційною та обʼєднуючою для окремих людей, громад і суспільства. Наші цінності – це демократія, взаєморозуміння та толерантність, повага до прав людини, транснаціональний та міжкультурний діалог.

За ці роки ми мали можливість оцінити надзвичайну роботу наших колег в Україні у захисті цих демократичних цінностей та прав людини. Будьте впевнені, що європейська спільнота навчання та освіти дорослих запропонує вам і вашим родинам всю можливу підтримку.

Освіта дорослих обʼєднує людей, відіграє важливу роль у розвитку справедливості, співпраці та стійких спільнот. Насильству і війні немає місця в Європі: покоління європейців, зокрема дорослих учнів і викладачів, присвятили своє життя розбудові миру та солідарності. Ми не можемо дозволити нікому забрати основи наших демократичних суспільств.

EAEA закликає до дипломатичного вирішення кризи, щоб захистити народ України та наші спільні цінності, забезпечуючи підтримку та гуманітарну допомогу тим, хто її потребує».

Українська асоціація освіти дорослих висловлює вдячність за підтримку з боку EAEA.

 

Get GPS coordinates