ЄВРОПЕЙСЬКІ ТРЕНІНГИ ДЛЯ ЧЛЕНІВ ГС «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ»

ЄВРОПЕЙСЬКІ ТРЕНІНГИ ДЛЯ ЧЛЕНІВ ГС «УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ»

EAEA Генеральна Асамблея, Grundtvig Award і Річна Конференція: Життєві навички та залученість

26-27 червня 2019 ЕАЕА спільно з Датською Асоціацією освіти дорослих проводить у Копенгагені щорічну конференцію присвячену життєвим навичкам та залученості.

 

Реєстрація відкрита  тут до 26 травня.

Генеральна Асамблея та Річна Конференція буде проходити у Вартові - історичній будівлі Копенгагена, там також буде відбуватись Grundtvigsk Forum та лекції, дискусії, культурні активності і присвячені освіті дорослих заходи.

Генеральна Асамблея збиратиме членів ЕАЕА обговорити минулу і майбутню роботу ЕАЕА, вибрати нового Президента та Виконавчу Раду.

Протягом Річної Конференції ми будемо збирати найкращий досвід та практики у сфері життєвих навичок, особливу увагу звертаючи на навчально-орієнтований підхід в освіті дорослих.

26 червня церемонія нагородження Grundtvig Award безкоштовна для асоційованих членів ЕАЕА.

Більше інформації тут.

__________________________________________________________________________* * *__________________________________________________________________________

 

EAEA Younger Staff Training 2019

23-27 вересня 2019 EAEA Younger Staff Training збирає разом юних професіоналів, які працюють над проектами в освіті дорослих, щоб обговорити політику різноманіття та освітні практики в Європі, дізнатись про політику ЄС щодо освіти дорослих, адвокацію з перспективи громадянського суспільства та інше.

Учасники можуть також підтвердити своб участь у тренінгу через грант Erasmus+ KA1 у своїх Національних агенціях програми Erasmus+ .

Контактна особа з питань тренінгу: aleksandra.kozyra@eaea.org

Більше інформації тут.

__________________________________________________________________________* * *__________________________________________________________________________

7-Денний курс трансформаційного навчання через мистецтво

(акцент у використанні кінематографу, образотворче мистецтво та антична драма)

23-29 травня 2019

Беручи участь у Літньому курсі, учасники зможуть освоїти  інноваційний метод в освіті дорослих: навчитись використовувати роботи образотворчого мистецтва, літератури та античної драми. 

Учасники в результаті навчання матимуть змогу зрозуміти та насолоджуватись мистецтвом, особливо античною драмою. Більше того, вони на практиці зможуть критично осмислити соціальні, моральні, філософські підходи у розумінні таких понять, як дискримінація, домінація, раса/етнос та гендер. Зрештою, успішно виконавши програму, учасники навчаться використовувати мистецтво для розвитку освітніх навичок, критичного та креативного мислення.  

Базові теми Курсів:

  • поняття критичного мислення
  • трансформативне навчання
  • сучасні критичні освітні теорії
  • використання мистецтва в освіті
  • антична драма, зараз і в минулому
  • інноваційні навчальні підходи

Організатор: Hellenic Adult Education Association, +30 210 6012297 www.adulteduc.gr

Більше інформації тут.

Джерело збору інформації

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати