виставка-презентація та панельна дискусія на тему "Освіта дорослих в переломні часи: німецько-український досвід"

виставка-презентація та панельна дискусія  на тему "Освіта дорослих в переломні часи: німецько-український досвід"

6 листопада 2019 року з 10 до 14 години в Національному музеї історії України (м. Київ, вул. Володимирська, 2) в рамках проведення тижнів Німеччини в Україні буде проводитися панельна дискусія на тему «Освіта дорослих в переломні часи: німецько-український досвід».

Після дискусії, а також в інші дні з 6 до 9 листопада (з 10 до 18 години щоденно) гості матимуть можливість відвідати фотовиставку, яка демонструватиме діяльність німецьких народних університетів (VHS) у просуванні демократії, верховенства права та громадянської активності, а також паралелі в історіях України та Німеччини в осмисленні минулого через освіту дорослих.

Виставка-презентація та панельна дискусія проводитимуться з нагоди 30-річчя падіння Берлінського Муру, за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччина та Представництва DVV International в Україні. Також цей захід буде важливим в контексті 100-річчя німецьких народних університетів. На стендах будуть представлені фото, на яких відображено історію та сучасну діяльність народних університетів Німеччини. Зокрема, буде наголошено на ролі німецьких університетів у становлення суспільства в цілому, а також кожної окремої людини. Запрошені представники німецьких народних університетів розкажуть про роль освіти дорослих в подоланні наслідків розділу Німеччини.

Ми раді запросити усіх бажаючих відвідати панельну дискусію та фотовиставку! 

Вхід вільний, за умови реєстрації за посиланням до 1 листопада включно.

З питань щодо участі можна звертатися до менеджера з організаційних і технічних питань Української асоціації освіти дорослих, Анастасії Бойко (тел. 0660123209, boiko@uaod.org.ua). Запрошуємо також відвідати сторінку проекту у Facebook.

 

Get GPS coordinates