Виконавчий директор УАОД взяв участь у навчальному візиті до Німеччини

Виконавчий директор УАОД взяв участь у навчальному візиті до Німеччини

31 жовтня 7 листопада за підтримки Представництва DVV International в Україні відбувся навчальний візит представників сфери освіти дорослих до Німеччини, участь у якому взяли виконавчий директор Української асоціації освіти дорослих Андрєєв Микита та заступник голови правління Петрушенко Юрій.

Учасниками візиту стали молдовська та українська делегації, остання була представлена керівниками та менеджерами провайдерів освіти дорослих з таких міст як Суми, Львів, Мелітополь, Нікополь, Вінниця та Миколаїв. Також  членом української групи став представник Міністерства освіти і науки України Олег Шаров.

Метою поїздки було ознайомити учасників із тим, як німецькі народні університети та інші провайдери освіти дорослих організовують свою роботу. Адже відомо, що в Німеччині функціонує понад 900 народних університетів, які пропонують широкий спектр високоякісних освітніх та консультаційних послуг для місцевого населення.

У рамках програми учасники мали змогу відвідати народні університети Дармштадта, Мангайма, Фрехена, Бонна. Також під час візиту відбулася зустріч з очільником регіональної асоціації народних університетів землі Північної Рейн-Вестфалії та з президентом Європейської асоціації освіти дорослих. У рамках культурної частини візиту група завітала до історичного музею у Бонні, музею кераміки, а також відвідала екскурсії деякими містами Німеччини.

Завдяки цьому візиту директор Асоціації та менеджери центрів освіти дорослих підвищили свою обізнаність у таких сферах як менеджмент в центрах освіти дорослих, робота з кваліфікованими тренерами, оцінка потреб цільових аудиторій, консультації учасників курсів, професійна орієнтація дорослих, мережування та співробітництво. 

Українська асоціація освіти дорослих висловлює вдячність Представництву DVV International в Україні за можливість взяти участь у візиті та застосовуватиме отриману інформацію у подальшій діяльності.

 

 

Get GPS coordinates