Виконавчий директор УАОД провів зустріч із керівництвом МОН

Виконавчий директор УАОД провів зустріч із керівництвом МОН

15 лютого виконавчий директор Асоціації Микита Андрєєв провів зустріч з Міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом, Першим заступником Міністра освіти і науки Андрієм Вітренком та державним секретарем Міністерства Сергієм Захаріним.

 

Предметом обговорення став законопроєкт "Про освіту дорослих", який у січні цього року було ухвалено в першому читанні. Нагадаємо, що саме Міністерство освіти і науки України розробляло цей документ у співпраці з Українською асоціацією освіти дорослих. У лютому 2022 року, за декілька тижнів до повномасштабного вторгнення, Кабінет Міністрів України вніс законопроєкт до Верховної Ради України. Після першого читання до законопроєкту було подано понад тисячу правок, які наразі розглядаються.

 

Учасники зустрічі погодились, що законопроєкт якнайшвидше має бути ухвалений в цілому, оскільки він є критично важливим для підтримки людей та відновлення економіки. Для консолідації зусиль різних зацікавлених сторін щодо просування законопроєкту було ухвалено рішення провести спільний форум. Захід пройде 6 квітня у Києві, за підтримки Представництва DVV International в Україні. На нього будуть запрошені представники неурядових організацій, органів влади, бізнесу, комунальних і державних установ.

 

Деталі щодо Форуму, умови участі та анкета для реєстрації буде оприлюднена на інформаційних ресурсах Асоціації найближчим часом.

 
Get GPS coordinates