Відкрито реєстрацію на презентацію дослідження освіти дорослих в Україні

Відкрито реєстрацію на презентацію дослідження освіти дорослих в Україні

16 липня 2021 року о 13-й годині в актовій залі Міністерства освіти і науки України (Київ, просп. Перемоги, 10, 3-й поверх) відбудеться презентація дослідження  «Державна політика у сфері освіти дорослих в Україні».

Метою дослідження було зібрати та надати основним стейкхолдерам фактичні дані, опис політик та потенціалу для подальшого розвитку освіти дорослих. У дослідженні було систематизовано дані про характер законодавчого регулювання й управління у сфері освіти дорослих нині та сформулювано практичні рекомендації для вдосконалення державної політики у цій сфері. 

Організатором дослідження виступило Представництво DVV International в Україні за підтримки Української асоціації освіти дорослих. До експертної групи, яка проводила дослідження, увійшли Микита Андрєєв, Євген Бахрушин, Лариса Лук'янова, Олена Панич.

На захід запрошуються:

- представники органів влади, відповідальні за розвиток освіти дорослих;

- представники бізнесу, які цінують освіту дорослих як інструмент розвитку інтелектуального капіталу;

- представники неурядових організацій, пріоритетом яких є популяризація навчання впродовж життя;

- представники установ і організацій, які надавали дані для дослідження шляхом надсилання відповідей на питання експертної групи.

Реєстрація на захід триває до 9 липня включно. Зареєструватися можна за цим посиланням.

Зареєстровані особи отримають підтвердження про участь та робочі матеріали не пізніше 14 липня. Орієнтовна тривалість заходу 3 години.

 
Get GPS coordinates