Відбувся онлайн-тренінг із маркетингу в соцмережах для провайдерів освіти дорослих

Відбувся онлайн-тренінг із маркетингу в соцмережах для провайдерів освіти дорослих

15-17 вересня представники освітніх організацій із різних регіонів України взяли участь в онлайн-тренінгу «Маркетинг у соціальних мережах для провайдерів освітніх послуг: просто про складне». Тренерками стали к.е.н., керівниця освітнього проєкту Smart Science Lab, експертка у сфері маркетингу Олеся Вієцька та к.ф.н., письменниця, експертка з академічного письма Олена Даниліна.

Захід відбувався протягом трьох днів по чотири години щодня. Під час перших двох днів навчання учасники у супроводі тренерок проаналізували наявні стратегії комунікації своїх організацій у соцмережах, обговорили сучасні тренди та алгоритми, які варто враховувати під час роботи. Тренерки щедро поділилися сервісами для ведення комунікацій у соцмережах, зокрема, інструментами для створення візуального контенту і креативів. Учасники отримали актуальні поради щодо оформлення профілів та обмінялися досвідом. А останній тренінговий день був присвячений рекламним інструментам, налаштуванню реклами та збору аналітики. 

Тепер учасники знають, як краще просувати власні освітні продукти органічно та з використанням реклами, мають доступ до низки корисних сервісів для створення контенту. А головне – вони обмінялися досвідом та ефективними практиками з колегами. Як зазначила одна з учасниць, «спілкування та обмін досвідом є дуже цінними під час навчання».

Дякуємо учасникам за включеність, тренеркам – за ретельний підхід до підготовки та проведення тренінгу. Захід був організований Українською асоціацією освіти дорослих за підтримки Представництва DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Нагадаймо, що у жовтні УАОД розпочне прийом заявок на щорічний конкурс проєктів у сфері освіти дорослих за оновленими номінаціями. Стежте за інформацією на нашому сайті та фейсбук-сторінці, де ми згодом анонсуємо терміни прийому робіт та деталі щодо участі в конкурсі.

Get GPS coordinates