Відбувся круглий стіл із обговорення законопроекту "Про освіту дорослих"

Відбувся круглий стіл із обговорення законопроекту "Про освіту дорослих"

24 червня 2020 року у Міністерстві освіти і науки України відбулася презентація законопроекту «Про освіту дорослих». Під час круглого столу розробники документу обговорили правки до тексту з діячами та активістами в галузі освіти дорослих. Зокрема, обговорювалися питання про програми мобільності всередині України, залучення та співпрацю провайдерів освітніх послуг, концептуалізацію понять “неформальна” та “інформальна” освіта, створення сприятливих умов для навчання завдяки змінам у КЗоТ та багато інших питань.

Співрозробниками законопроекту є Шаров Олег Ігорович, директор Директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН України, Андрєєв Микита Андрійович, голова Громадської ради при МОН та виконавчий директор ГС «Українська асоціація освіти дорослих», а також Лук’янова Лариса Борисівна, директор Інституту педагогічної освіти та освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, голова правління ГС«Українська асоціація освіти дорослих». 

Вболіваємо за якнайшвидший та успішний подальший розгляд законопроекту, що сприятиме зростанню якості та зручності освіти для дорослих в Україні.

 
Зворотнiй зв'язок
Надіслати
Get GPS coordinates