Відбулися щорічні Загальні збори Української асоціації освіти дорослих

Відбулися щорічні Загальні збори Української асоціації освіти дорослих

16 грудня відбулися Загальні збори Громадської спілки «Українська асоціація освіти дорослих». Захід провели в онлайн-форматі.

Програма Зборів включала низку презентацій. Так, із підсумками діяльності Асоціації у 2021 році учасників заходу ознайомили голова правління УАОД Лариса Лук’янова та виконавчий директор Асоціації Микита Андрєєв, а про комунікаційну діяльність організації доповіла менеджерка з комунікацій Вікторія Солодка. 

 

Також на заході виступили запрошені гості. Із презентацією резолюції Ради ЄС про новий європейський порядок денний навчання дорослих на 2021-2030 роки виступив Директор Представництва DVV International в Україні Олег Смірнов. Про результати роботи з прийняття Програми розвитку освіти дорослих Піщанської та Студенянської громад розповіла голова ЦРГІ ГО «Центр розвитку громадських ініціатив «Подільський край»Тетяна Шубенко. Презентацію досвіду роботи німецьких народних університетів на основі навчального візиту до Німеччини зробила керівниця Мережі Центрів Едукації, проєктна менеджерка Інституту міста Львівської міської ради Вікторія Фургало.

 

Окрім того, під час Загальних зборів взяли слово переможці П’ятого загальноукраїнського конкурсу кращих проєктів у сфері освіти дорослих, які презентували свої проєкти. 

 

Також під час заходу було висунуто на голосування та ухвалено рішення про продовження повноважень чинного складу Правління УАОД на наступний рік. 

Дякуємо членам Асоціації та запрошеним гостям за участь у щорічних Загальних зборах, змістовні доповіді та обговорення в межах заходу.

 
Get GPS coordinates