вебінар «Нагородження найкращих практик у сфері навчання дорослих»

вебінар «Нагородження найкращих практик у сфері навчання дорослих»

Шановні члени УАОД, запрошуємо Вас долучитися до вебінару  «Нагородження найкращих практик у сфері навчання дорослих», що відбудеться 19 травня о 10.30 в онлайн-форматі. Спікерами заходу виступлять представники Інституту навчання та роботи (Learning and Work Institute), які є організаторами щорічного Фестивалю навчання (Festival of Learning) у Великобританії, а також команда Тижня навчання дорослих (Adult Learners' Week). Спікери спиратимуться на 25-річний досвід Інституту в організації конкурсів на відзначення найкращих освітніх практик, серед яких Фестиваль навчання, Тиждень навчання дорослих, а також Церемонія вручення нагород від мера Лондона за навчання дорослих в Англії. 

Метою вебінару є сформувати майданчик для висловлення думок про організацію успішних програм навчання дорослих, які мають вплив на політику, практику та одержувачів нагород, а також сприяти обміну досвідом між британськими та українськими фахівцями у сфері освіти дорослих. У межах вебінару представники оргкоманди Фестивалю навчання (Англія) розкажуть про процес відбору учасників, їх номінування, церемонію нагородження, політичний та медіавплив, амбасадорів навчання.  А команда Тижня навчання дорослих (Вельс) розповість детальніше про свою роботу, а також ініціативу Inspire! на відзначення освітніх практик. 

Учасники заходу з українського боку зможуть поставити запитання британським колегам та поділитися власним досвідом організації конкурсів у сфері освіти дорослих та інших подій.

Захід триватиме близько півтори години. Запрошуємо доєднатися всіх охочих. Робоча мова зустрічі – англійська.

Щоб зареєструватися на вебінар, заповніть цю форму до 7 травня.

 
Get GPS coordinates