В ЮНЕСКО анонсували публікацію Четвертого Глобального Звіту з освіти і навчання дорослих (GRALE 4)

В ЮНЕСКО анонсували публікацію Четвертого Глобального Звіту з освіти і навчання дорослих (GRALE 4)

Четвертий Глобальний Звіт з освіти та навчання дорослих (Global Report on Adult Learning and Education – GRALE 4) ЮНЕСКО буде опубліковано восени 2019р. Про це повідомлено на офіційному сайті  Інституту освіти впродовж життя ЮНЕСКО.

У Звіті буде представлена інформація від 160 країн-учасниць ЮНЕСКО, що впроваджують власні бачення розвитку освіти і навчання дорослих. Отримана інформація дозволить оцінити поточну ситуацію з освітою та навчанням дорослих у світі.

Звіт буде опубліковано восени 2019, він складатиметься з двох частин. Перша частина даватиме оцінку прогресу країн-учасниць в імплементації Belém Framework for Action (Белемське керівництво до дій)  та 2015 Recommendation on Adult Learning and Education  (Рекомендації з освіти і навчання дорослих ЮНЕСКО за 2015 р.). Друга частина буде присвячена огляду ролі (спів)участі в освіті та навчанні дорослих, з особливим фокусом на проблеми інклюзії та рівності.

Довідка:

Глобальний Звіт освіти та навчання дорослих (GRALE) Інституту освіти впродовж життя ЮНЕСКО надає чітку та вичерпну картину про поточний стан освіти та навчання дорослих (Adult Learning and Education – ALE) в усьому світі. З 2009 року вже було опубліковано три звіти. Наступний звіт буде опубліковано восени 2019 року.

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати
Get GPS coordinates