Уряд України схвалив проєкт Закону «Про освіту дорослих»

Уряд України схвалив проєкт Закону «Про освіту дорослих»

9 лютого 2022 року Уряд України підтримав прийняття Закону «Про освіту дорослих» та направив його на розгляд до Верховної Ради. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Прийняття Закону «Про освіту дорослих» дозволить на законодавчому рівні визначити правові, організаційні та економічні засади системи освіти дорослих, забезпечити умови для ефективної співпраці стейкхолдерів у цій галузі. А також допоможе реалізувати право людей різного віку на безперервне навчання, що відповідає запитам економіки та потребам суспільства.

Крім того, законопроєкт дозволить здобувати фахову передвищу та відповідний ступінь вищої освіти за іншою спеціальністю за рахунок пільгових довгострокових кредитів особам, які мають страховий стаж не менше семи років.

У підготовці проєкту закону були враховані напрацювання українських фахівців із питань розвитку освіти протягом життя та освіти дорослих, а також рекомендації Європейського Союзу.

Українська асоціація освіти дорослих вболіває за прийняття Закону, адже це дозволить піднести розвиток освіти дорослих в Україні на новий рівень.

 

Get GPS coordinates