Українська асоціація освіти дорослих провела брейншторм за участю членів УАОД

Українська асоціація освіти дорослих провела брейншторм за участю членів УАОД

28-30 квітня Українська асоціація освіти дорослих за підтримки Представництва DVV International в Україні провела онлайн-брейншторм щодо низки питань, а саме: доопрацювання конкурсу проєктів, обговорення методології громадської акредитації, а також порядку проведення конкурсу громад на столицю освіти та навчання дорослих.

У брейнштормі взяли участь члени Асоціації, які є експертами у сфері освіти дорослих. Зустрічі відбувалися щодня протягом трьох днів з 15.00 до 18.00. Модерували дискусію підприємець і співзасновник проєкту «Світ громад» Тарас Тимчук, голова Центру навчання впродовж життя та член правління УАОД Юрій Петрушенко (м. Суми), очільниця соціального підтриємства «Центр освіти дорослих ”Перший”» Тетяна Однорог (м. Мелітополь).

Під час обговорення першого блоку було проаналізовано сильні та слабкі сторони проведення конкурсу проєктів у сфері освіти дорослих та підготовлено конкретні рекомендації щодо тих організаційних моментів, які слід модифікувати або замінити.

У другий день брейншторму було детально обговорено проведення акредитації програм освіти дорослих громадськістю. Між учасниками відбулася активна дискусія щодо критеріїв, необхідних для акредитації програм, а також було сформульовано алгоритм подальших кроків для початку акредитації на базі УАОД.

У третьому блоці відбулося обговорення питань щодо проведення конкурсу на столицю освіти та навчання дорослих. У межах брейншторм-сесії учасники обговорили критерії для відбору та оцінювання громад, що братимуть участь у конкурсі, порядок його проведення, формування конкурсної комісії та інші аспекти цього питання.

Дякуємо всім учасникам та модераторам за плідну роботу під час брейншторму. Українська асоціація освіти дорослих обовʼязково врахує результати зустрічей під час планування та реалізації обговорюваних заходів.

 

Get GPS coordinates