Українська асоціація освіти дорослих проведе брейншторм для членів УАОД

Українська асоціація освіти дорослих проведе брейншторм для членів УАОД

25-26 березня Українська асоціація освіти дорослих за підтримки Представництва DVV International в Україні проведе брейншторм з розробки методології громадської акредитації, порядку конкурсу громад на столицю освіти дорослих та доопрацювання порядку конкурсу найкращих освітніх проєктів. 

Захід має на меті такі завдання:

1. Розробити методологію громадської акредитації для її пілотної апробації;

Для цього учасникам буде запропоновано поділитися досвідом забезпечення якості освіти дорослих, обговорити механізми громадської оцінки якості освіти дорослих в ЦНОДах, cтворити пілотний порядок проведення громадської акредитації з визначенням ключових критеріїв, іструментів та принципів акредитаційного процесу.

2. Розробити порядок проведення конкурсу громад на отримання статусу столиці навчання дорослих;

У рамках цього завдання учасники визначать мету конкурсу, алгоритм його проведення, умови участі, критерії обрання переможця, порядок формування конкурсної комісії, основні засади роботи та інше.

3. Модернізувати порядок проведення Конкурсу найкращих проєктів у сфері освіти дорослих;

Для цього учасники обговорять зміни щодо критеріїв оцінки конкурсних робіт, формування конкурсної комісії, переліку номінацій, вимог до конкурсних заявок.

Участь у заході можуть взяти виключно представники організацій, які є повноправними членами Української асоціації освіти дорослих або фізичні особи-члени Асоціації. Одна організація може номінувати до участі у заході одного представника.

Зареєструватися на захід можна до 5 березня за лінком. Під час відбору учасників заходу організатори керуватимуться оцінкою ідей щодо трьох зазначених вище завдань. При формуванні списку учасників організатори також прагнутимуть досягти регіонального та гендерного балансу. 

Із будь-яких питань, які стосуються організації заходу, можна звертатися до менеджера з організаційних та технічних питань УАОД Анастасії Андрєєвої (тел. 0970776958).

Інформацію про вступ до УАОД для охочих взяти участь в брейнштормі, які поки що не є членами Асоціації, можна знайти за посиланням.

 

Get GPS coordinates