УАОД взяла участь у тренінгу EAEA у Брюсселі

УАОД взяла участь у тренінгу EAEA у Брюсселі

З 13 по 17 вересня 2021 року у м. Брюссель відбувся тренінг для працівників освіти дорослих Younger Staff Training від Європейської асоціації освіти дорослих. Взяла участь у тренінгу і представниця Української асоціації освіти дорослих - Вікторія Солодка.

 

У межах тренінгу учасниці із України, Естонії, Польщі, Фінляндії, Швейцарії, Ірландії та Іспанії обмінялися досвідом про системи навчання та освіти дорослих у своїх країнах, ознайомилися з низкою методів неформальної освіти, відвідали інноваційний соціальний хаб для ГО, ІТ та стартапів BeCentral, а також побували в офісі неприбуткової організації Maks, що займається навчанням та інтеграцією мігрантів у соціум. Серед ключових тем, які розглянули на тренінгу, були, зокрема, орієнтована на зміни освіта дорослих та діджиталізація, політика освіти дорослих у різних країнах, адвокація, бюджетування проектів. 

 

Завдяки тренінгу учасниці змогли ознайомитися із освітнім ландшафтом в інших країнах Європи, обмінятися найкращими практиками та спільно пошукати шляхи подолання викликів у галузі освіти дорослих.

 

Дякуємо EAEA за чудову можливість для навчання. Впевнені, що всі учасниці використають набуті знання з користю.

 

Нагадаємо, що Європейська асоціація освіти дорослих є парасольковою організацією для провайдерів освіти дорослих у Європі. До неї входять близько 120 організацій із 43 країн.

 
Get GPS coordinates