УАОД у співпраці з DVV International в Україні долучається до масштабного освітнього проекту

УАОД у співпраці з DVV International в Україні долучається до масштабного освітнього проекту

Метою проекту “Регіональні голоси: громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей місцевих громад в Україні та Білорусі" є підтримка процесів демократизації в Україні та Білорусі.

Участь УАОД у цьому проекті дає шанс випробувати свої сили і новий формат співпраці з партнерами в регіонах України та за кордоном.

Для досягнення мети проекту громадські організації, які працюють у сфері неформальної освіти для дорослих, повинні розробити та впровадити програми з громадянської освіти для дорослих, виходячи з реальних локальних потреб та заручитися фінансовою підтримкою органів місцевого самоврядування.

Проект триває з 1 травня 2018 року до 1 жовтня 2019 року.

На 2018 рік заплановано:

  • Практичний семінар / майстерня на тему “Розробка програм з громадянської освіти для дорослих на основі виявлених потреб. Перша частина.” Місце проведення - м. Мінськ.

Упродовж триденного семінару представники громадських організацій - учасники проекту - працюватимуть над поліпшенням своїх компетенцій у ділянці кількісного та якісного аналізу потреб.

  • Онлайн-консультації з експертами.
  • Чотириденна осіння академія на тему “Розробка програм з громадянської освіти для дорослих на основі виявлених потреб. Друга частина.” Місце проведення - м. Суми.

Метою цього заходу є поліпшити вміння представників партнерських організацій розробляти програми з громадянської освіти для дорослих на основі аналізу потреб, а також користуватися інструментами, які допомагають забезпечити якість та оцінювати результати.

  •  Вебінар із взаємоосвіти на тему “Освіта дорослих - ключ до розвитку громади”.
  •  Регіональні круглі столи на тему “Активізація розвитку громад через освіту дорослих”.

Ну і звісно, робочі зустрічі національних команд, щоб у комфортній віртуальній атмосфері обмінюватися досвідом та напрацюваннями.

Проект проводять національні офіси Представництв DVV International в Україні та Білорусі у партнерстві з ГС “Українська асоціація освіти дорослих” та Асоціацією додаткової освіти і просвіти (АДОіП), за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

 

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати