УАОД отримала нагороди від Східноєвропейської мережі громадянської освіти EENCE

УАОД отримала нагороди від Східноєвропейської мережі громадянської освіти EENCE

ГС «Українська асоціація освіти дорослих» отримала дві  нагороди у Конкурсі кращих практик у сфері громадянської освіти мережі EENCE.

Освітня програма «Громадянська відеожурналістика» членів УАОД – ГО «Центр освіти впродовж життя» (Суми) перемогла у номінації «Краща освітня програма громадянської освіти».

Комунікаційна менеджерка УАОД Алевтина Гармаш здобула перемогу у номінації «Краща публікація на тему громадянської освіти» з публікацією «Альтанка» про молодіжну платформу у місті Лимані Донецької області (ознайомитись із публікацією можна тут).

Конкурс кращих практик у сфері громадянської освіти проводився мережею EENCE. Нагородження переможців конкурсу відбулось на Саміті мережі  EENCE (EENCE Summit 2019), що проходив 4-6 жовтня у Батумі (Грузія).

Переможці конкурсу представлять свої програми, проекти та публікації на Конференції Європейської асоціації громадянської освіти NECE, що відбудеться 23-26 жовтня в Глазго (Шотландія).

Про Мережу EENCE

Eastern Europe Network for Citizenship Education (Східноєвропейська мережа громадянської освіти) – це мережа організацій та експертів, які сприяють обміну та розвитку знань, навичок та цінностей у сфері громадянської освіти у регіоні Східного партнерства.

Східноєвропейська мережа громадянської освіти була створена у 2015 році, як робоча група в рамках мережі NECE (Networking European Citizenship Education – Європейська мережа громадянської освіти), і виросла у повноцінну мережу організацій та експертів, мета яких громадянську освіта і транснаціональна співпраця у цій сфері.

Члени мережі EENCE успішно реалізовують спільні проекти, програми, дослідження та ін., що розвивають громадянську освіту у всьому регіоні Східного партнерства, а також в окремих країнах регіону.

Українська асоціація освіти дорослих є єдиною організацією від України, що є членом мережі EENCE.

Консорціум членів Мережі організовують  EENCE Summit.

УАОД входить в Консорціум і є активним членом мережі EENCE.

Перший EENCE Summit відбувся 4-6 жовтня у Батумі (Грузія). В рамках Саміту проводилися панельні дискусії, присвячені проблемам розвитку громадянської освіти, презентовані найкращі практики членів мережі, відбулось нагородження переможців Конкурсу кращих практик у сфері громадянської освіти. У Саміті взяли участь представники із організацій та експертів у сфері громадянської освіти із України, Білорусії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану, Британії, Німеччини, Швеції та Росії.

Ознайомитись із Програмою Саміту (російською та англійською мовою) – можна тут.

 

Get GPS coordinates