УАОД оголошує прийом заявок на участь у проекті "Складні часи – нові можливості"

УАОД оголошує прийом заявок на участь у проекті "Складні часи – нові можливості"

Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих» оголошує прийом заявок від неурядових організацій, які працюють в громадах з населенням не більше, ніж 90 тисяч осіб, на пілотну реалізацію короткострокової освітньої програми для навчання осіб, які втратили роботу внаслідок пандемії.

Освітня програма складається з трьох блоків по 5 годин кожний: «Право», «Самоосвіта», «Працевлаштування». Мета програми - навчити тимчасово безробітних громадян захищати свої соціальні права, шукати роботу та займатися самоосвітою для професійної перекваліфікації.

Всього буде відібрано 2 неурядові організації, які працюють в громадах із населенням не більше, ніж 90 тисяч осіб. Ці організації у другій половині липня стануть співорганізаторами дводенних тренінгів у своїх громадах, участь в яких візьмуть по 20 місцевих мешканців, які втратили роботу внаслідок пандемії. Проектом передбачено витрати на харчування учасників тренінгу, роздатковий матеріал та гонорар для тренера (приблизно 11 тисяч гривень). Тренери проводитимуть тренінг за програмою, заздалегідь розробленою експертами Асоціації, а після проведення тренінгу нададуть рекомендації щодо удосконалення його програми.

Ми очікуємо, що аренда приміщення та обладнання для проведення тренінгу стане власним внеском неурядової організації. Також планується, що організація поширюватиме інформацію про проект в громаді, братиме участь у відборі учасників тренінгу.

Проект «Складні часи – нові можливості» здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога».

Прийом заявок триває до 30 червня 2020 року включно. З відібраними організаціями організатори сконтактують не пізніше 3 липня 2020 року.

Залишити заявку.

Зворотнiй зв'язок
Надіслати
Get GPS coordinates