У Тернополі стартував тренінг «Генератор клієнтів. Як залучати та утримувати цільову аудиторію провайдерам освітніх послуг»

У Тернополі стартував тренінг «Генератор клієнтів. Як залучати та утримувати цільову аудиторію провайдерам освітніх послуг»

У часи змін надзвичайно важливо навчатися та розвивати свій адаптивний потенціал. Це чудово знають ті, хто навчає інших, зокрема, члени Української асоціації освіти дорослих.

25 серпня у місті Тернополі розпочався тренінг із залучення та утримання цільової аудиторії від Української асоціації освіти дорослих. На тренінгу зібралися учасники із різних регіонів, які представляють низку організацій у сфері навчання та освіти дорослих. 

Під час першого тренінгового дня у супроводі професійних тренерок Олесі Вієцької та Олени Даниліної учасники встигли познайомитися, проаналізувати поточні практики роботи з цільовою аудиторією через SWOT-аналіз, описати власні методи та підходи до взаємодії з аудиторією. 

Під час другого та третього тренінгових днів учасники дискутуватимуть про сучасні тренди залучення цільової аудиторії, навчатимуться формулювати мету залучення та утримання цільової аудиторії, говоритимуть про особливості залучення вразливих груп населення, опановуватимуть сторітелінг, а також дізнаються про найкращі практики комерційних провайдерів освіти дорослих та сформують власну стратегію залучення та утримання аудиторії.

Щиро дякуємо учасникам, що змогли доїхати на тренінг попри всі перешкоди. І бажаємо, щоб здобуті знання було легко застосовувати на практиці.

Тренінг організовує ГС «Українська асоціація освіти дорослих» за підтримки Представництва DVV International в Україні та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

 

 

Get GPS coordinates