У Студенянській та Піщанській ОТГ Вінницької області затвердили програми розвитку освіти дорослих на 2021-2023 роки

У Студенянській та Піщанській ОТГ Вінницької області затвердили програми розвитку освіти дорослих на 2021-2023 роки

У листопаді 2021 року під час сесій Піщанської селищної ради та Студенянської сільської ради Вінницької області було затверджено програми розвитку освіти дорослих у цих громадах на 2021-2023 роки.

Згідно з рішенням Студенянської сільської ради від 16 листопада 2021, набула чинності Програма розвитку освіти дорослих Студенянської громади на 2021-2023 роки. Вона передбачає такі завдання:

- створення широких можливостей  для набуття необхідних кваліфікацій протягом усієї трудової діяльності дорослого населення громади;

- створення умов для формування ключових компетенцій і підвищення функціональної грамотності дорослого населення громади;

- розвиток інфраструктури та технологій у сфері освіти упродовж життя для забезпечення особистісного зростання і самореалізації різних категорій дорослого населення.

Одним із виконавців Програми стала органцізація-партнер УАОД «ЦРГІ «Подільський край». Детальніше ознайомитися з Програмою можна за посиланням.

Також, під час сесії у Піщанській селищній раді, що відбулася18 листопада 2021 року, місцеві депутати затвердили Програму розвитку освіти дорослих Піщанської громади на 2021-2023 роки. 

Нагадаємо, що 25 серпня 2021 року в смт Піщанка відбулася підсумкова конференція у рамках реалізації освітньої програми «НУЖбо» проекту Української асоціації освіти дорослих «Популяризація освіти у державі та громадах». А між Українською асоціацією освіти дорослих, Піщанською селищною радою та ЦРГІ «Подільський край» було підписано Меморандум про співпрацю, а також Меморандум про співпрацю зі Студенянською селищною радою.

Українська асоціація освіти дорослих бажає обом громадам успіхів у реалізації затверджених програм!

 

Get GPS coordinates