У межах конференції «Неурядові організації та розвиток людського капіталу в контексті навчання впродовж життя» розглянули низку питань освіти дорослих в Україні

У межах конференції «Неурядові організації та розвиток людського капіталу в контексті навчання впродовж життя» розглянули низку питань освіти дорослих в Україні

18 жовтня відбулася конференція «Неурядові організації та розвиток людського капіталу в контексті навчання впродовж життя», організована Європейською фундацією освіти (EFT - European Training Foundation).

У фокусі уваги заходу були питання реформування професійної освіти в Україні, забезпечення законодавчих засад розвитку освіти дорослих, визнання результатів неформального навчання. Крім того, під час події були обговорені та узгоджені можливі напрями підтримки України у сфері освіти з боку Європейської комісії у 2023 році. Особливий акцент було зроблено на досягненні цілей, необхідних для подальшого здобуття членства України у ЄС.

Виконавчий директор Української асоціації освіти дорослих, який також узяв участь у конференції, зазначив: «Це був найпродуктивніший міжнародний захід, в якому коли-небудь доводилося брати участь. Дуже радий, що крім представництва  Громадської спілки «Українська асоціація освіти дорослих», разом з Андрієм Бутенком змогли представити Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти. НАЗЯВО теж буде долучене до міжнародної співпраці в рамках мережі ETF».

Безмежно раді, що на міжнародній арені приділяють багато уваги підтримці України. І вдячні Європейській фундації освіти за ініціативу та створений майданчик для дискусій.

Get GPS coordinates