«Твоя кар'єрна перемога» – найкращий проєкт, спрямований на особистісний розвиток людей

«Твоя кар'єрна перемога» – найкращий проєкт, спрямований на особистісний розвиток людей

Наступний проєкт, про який хочемо розповісти, пов’язаний із працевлаштуванням та кар’єрою. Це проєкт «Твоя кар'єрна перемога», який реалізується ГО «Професіонали майбутнього» в межах програми «Мріємо та діємо» за підтримки USAID.

Цей проєкт був покликаний надати допомогу українській молоді, зокрема ВПО, із професійним розвитком та пошуком роботи. Організатори досягли поставленої мети, адже в межах проєкту змогли охопити близько 5000 людей. Участь у проєкті взяли українці та українки віком від 18 до 35 років, які внаслідок війни втратили роботу та/або джерела доходу і шукають нові можливості для працевлаштування та професійного розвитку.

Програма тривала із серпня до листопада 2022 року. На початку серпня було створено закриту онлайн-спільноту молоді, розроблено навчальну програму у форматі серії із пʼятнадцяти вебінарів про пошук роботи, працевлаштування та старт кар’єри. Кожен вебінар присвячували окремій темі: наприклад, як складати резюме або як перепрофілюватися. Однією із найкорисніших особливостей програми стали 30-хвилинні консультації від експертів проєкту. Крім того, учасники отримували новини про професійні можливості та вакансії від понад двадцяти роботодавців-партнерів проєкту.

За понад чотири місяці реалізації проєкту організатори досягли таких результатів:

- у проєкті взяли участь понад 5000 учасників, з яких близько 40% належать до ВПО;

- понад 2900 українців та українок прокачали навички побудови кар’єри;

- до проєкту долучилися понад 20 відомих на ринку України роботодавців;

- у закритій онлайн-спільноті було опубліковано 2500 вакансій та 200 професійно-освітніх можливостей;

- 116 експертів/ок провели понад 600 кар'єрних консультацій.

Пошук роботи та побудова кар’єри в умовах війни – це надзвичайно актуальне питання для молоді, особливо для ВПО, які мусять облаштовуватися на новому місці. Завдяки проєкту «Твоя кар'єрна перемога» вони змогли розібратися у ситуації на ринку праці та вдосконалити свої кар’єрні навички. Крім того, проєкт підсвітив проблему пошуку роботи серед молоді для роботодавців. Відтак, це може стимулювати працедавців збільшувати кількість професійних можливостей для молоді та адаптувати їх під поточні потреби хлопців та дівчат.

Наразі організатори проєкту обговорюють з партнерами-донорами можливість продовжити його. Щиро бажаємо, щоб вони і надалі могли підтримувати українську молодь у питаннях пошуку роботи та працевлаштування.

 
Get GPS coordinates