Триває реєстрація на події від Європейської асоціації освіти дорослих, що відбудуться у грудні

Триває реєстрація на події від Європейської асоціації освіти дорослих, що відбудуться у грудні

Європейська асоціація освіти дорослих запрошує взяти участь у низці заходів, що відбудуться у грудні.

У межах Тижня навчання протягом життя відбудеться серія дискусій навколо теми «Змінний характер оцінювання в освіті та його вплив на добробут тих, хто навчається». Серед тем до обговорення будуть такі як «Здорова діджиталізація для цифрового добробуту», групи за інтересами на теми фінансування та навчання протягом життя. Заходи триватимуть із 29 листопада по 3 грудня включно. Ознайомитися з програмою можна за цим посиланням.

15 грудня об 11.00 - 12.30 (за київським часом) Європейська асоціація освіти дорослих проведе вебінар на тему «Фінансування освіти дорослих у Європі: інструменти фінансування та їх ефективність». Під час вебінару представниця Організації економічного співробітництва та розвитку Катаріна Мюллок розповість про ключові інструменти, які використовуються в освіті дорослих, зокрема ті, що є децентралізованими. Після вебінару можна буде взяти участь у груповому обговоренні та поділитися своїм досвідом фінансування освіти дорослих.

Ознайомитися з програмою вебінару можна за посиланням. Для реєстрації слід перейти за цим лінком.

Крім того, вже доступне відео зі Щорічної конференції Європейської асоціації освіти дорослих на тему «Навчання демократії у цифровому світі», що відбулася 17-18 листопада. Дивіться відео за посиланням.

 

Get GPS coordinates