Тендер з пошуку розробника відеоролика для соціальної реклами з метою популяризації освіти дорослих

Тендер з пошуку розробника відеоролика для соціальної реклами з метою популяризації освіти дорослих

Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих спільно з Представництвом DVV International в Україні оголошує тендер з пошуку розробника відеоролика соціальної реклами для популяризації освіти дорослих.

Метою діяльності Української асоціації освіти дорослих є становлення та розвиток системи освіти дорослих в Україні, формування суспільства, що навчається впродовж усього життя. Навчання у будь-якому віці дозволяє людям перекваліфіковуватися, професійно та особистісно зростати. Це сприяє подоланню безробіття, розвитку громадян, покращує їхню залученість у життя громади.

У 2020 році за ініціативою Асоціації був розроблений законопроект “Про освіту дорослих”, який можна переглянути за посиланням.

Головним пріоритетом у роботі Української асоціації освіти дорослих у 2021 році є адвокація ухвалення законопроекту “Про освіту дорослих”.

Вимоги до розробленої відеореклами:

Реклама має демонструвати цінність освіти дорослих як такої, що покликана підвищувати рівень загальних знань і розширювати можливості участі громадян у культурній, соціальній та політичній діяльності країни. У відео слід відзначити, що освіта дорослих може примножувати внесок у подальшу демократизацію суспільства, а також сприяти посиленню позиції людини у професійній діяльності.

Створена реклама демонструватиметься на одному з національних телеканалів України після надання відповідного погодження Національною радою з питань телебачення та радіомовлення.

В розробленій рекламі слід використовувати меседжі інформаційної кампанії з популяризації освіти дорослих “WE ARE ALE”, з якими можна ознайомитися за посиланням.

Тривалість - до 60 секунд.

Технічні вимоги - за посиланням

Зміст - має відповідати вимогам статті 12 ЗУ “Про рекламу” щодо критеріїв соціальної реклами

Дедлайни - концепція (сценарій) відеореклами має бути погоджена із замовником не пізніше 15 травня 2021 року, відеореклама має бути створена не пізніше 10 червня 2021 року.

Вимоги до розробника:

- Підтверджений досвід розробки та створення відеореклами;

- Діяльність у формі ФОП, ТОВ, ПАТ або інших організаційно-правових формах, передбачених законодавством України;

- Розуміння концепції навчання впродовж життя, цінності освіти дорослих;

- Гнучкість, клієнтоорієнтованість, готовність до створення контенту у тісній співпраці із замовником.

Для участі в тендері необхідно надати:

- Посилання на щонайменше 2 приклади створеного відеоконтенту;

- Копію реєстраційного документу, що підтверджує державну реєстрацію розробника (витяг з ЄДР/свідоцтво про держреєстрацію/інше);

- Цінову пропозицію із зазначенням калькуляції вартості послуги;

- Орієнтовний календарний план надання послуги із зазначенням можливої періодичності зустрічей із замовником офлайн чи онлайн для спільного обговорення різних аспектів розробки і створення відеопродукту;

- Рекомендація від неурядової організації, з якою є досвід співпраці (необов’язково, але бажано).

Згадані файли слід надіслати на пошту andreev@uaod.org.ua до 20 квітня 2021 року включно, вказавши в темі листа «Тендер відеореклами».

Переможця буде визначено не пізніше 30 квітня 2021 року включно, усі заявники будуть повідомлені про рішення замовника.

Контактна особа - Микита Андрєєв, 0635230748.

 

Get GPS coordinates