Що таке центри освіти дорослих і як вони працюють в Україні

Що таке центри освіти дорослих і як вони працюють в Україні

Сьогодні редактори онлайн-видання "Українська правда. Життя" опублікували статтю менеджера онлайн-пратформи неформальної освіти ГС "Українська асоціація освіти дорослих" на тему "Що таке центри освіти дорослих і як вони працюють в Україні".

"..Сучасний світ мінливий, і потреба в якісних практичних знаннях дедалі зростає та зумовлює потребу навчатися в будь-якому віці.

Навчання після університету здебільшого платне, і далеко не кожен може осилити додаткові витрати на власний розвиток, особливо якщо йдеться про соціально незахищені категорії населення. 

У багатьох країнах з розвинутою економікою діють системи неформальної освіти, які підтримують інклюзивне навчання та перекваліфікацію людей за допомогою спеціальних організацій.

Для прикладу, існує Глобальна мережа ЮНЕСКО міст, що навчаються.

Участь у цій мережі надає містам можливість обмінюватися інформацією з міжнародними партнерами, отримувати підтримку й наставництво у втіленні освітніх програм.

В Україні культура освіти впродовж життя втілена в центрах освіти дорослих. Розповімо про декілька з таких центрів та їхню діяльність.." читати статтю повністю.

 

 

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати
Get GPS coordinates