Робітня на тему “Розробка програм з громадянської освіти для дорослих на основі виявлених потреб”

Робітня на тему “Розробка програм з громадянської освіти для дорослих на основі виявлених потреб”

З 27 по 29 травня в Мінську в рамках проекту “Регіональні голоси: громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі" відбулася робітня на тему “Розробка програм з громадянської освіти для дорослих на основі виявлених потреб”.

Упродовж триденної робітні представники громадських організацій, які беруть участь у проекті, працювали над підсиленням своїх компетенцій у сфері кількісного та якісного аналізу потреб.

У робітні взяли участь представники дев’яти громадських організацій з України та Білорусі: ГО Інформаційно-освітній центр “Імпульс”, ГО “Рада молодих вчених”, ГО Клуб сталого розвитку “Південна ініціатива”, БО “Соціальний фонд”, ГО “Кримська діаспора”, ХОЦ “Успішна жінка”, Вітебська філія ГО “Християнський союз молодих людей” (YMCA Вітебськ), Гродненське громадське товариство молодих вчених “ВИТ” та Центр додаткової освіти для дорослих “Студія корисних компетентностей”.

Наталя Халанська та Вікторія Калоша були запрошеними тренерами, а Ольга Слім, засновник та керівник освітнього та кадрового центру “Нове завтра”, була гостьовим експертом. Власне на прикладі центру Ольга Слім розповіла про:

  • аналіз потреб як про частину загальної системи маркетингу освітніх послуг; специфіку створення освітніх продуктів з урахуванням потреб дорослої аудиторії; маркетингово-комунікаційну стратегію у просуванні освітніх продуктів;
  • бюджетні та інші доступні методи аналізу потреб; основні параметри аналізу потреб для створення якісного освітнього продукту.

Структурована, змістовна, представлена на доступному рівні доповідь Ольги Слім надихнула учасників проекту до подальшої самостійної роботи над дослідженням та вивченням потреб власних цільових груп.

Цього року ми запускаємо бюлетень спеціально для членів УАОД, щоб розповідати про те, як їхня діяльність, підтримка, заангажованість змінює країну і допомагає розвивати освіту дорослих в Україні. Для всіх, хто хоче бути в курсі тенденцій в ОД в Україні, радимо підписатися email-розсилку.

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати