Резолюція щодо сприяння розвитку навчання та освіти дорослих в Україні

Резолюція щодо сприяння розвитку навчання та освіти дорослих в Україні

5 листопада на Національному круглому столі «Посилення розвитку громади через навчання та освіту дорослих» була прийнята Резолюція щодо сприяння розвитку навчання та освіти дорослих в Україні.

Ідея Резолюції виникла під час реалізації проекту «Регіональні голоси – громадянська освіта дорослих для розширення прав і можливостей локальних громад в Україні та Білорусі». Громадські організації, що брали участь у проекті, досягли помітних результатів у розвитку громадянського суспільства своїх громад, а також відчули потребу в системній підтримці освіти дорослих із боку владних інституцій на національному та місцевому рівні (про перебіг та результати проекту "Регіональні голоси" можна дізнатись більше на сторінці проекту Регіональні голоси/Региональные голоса/Regional Voices та на сайті).

Крім того, на сьогодні в Україні напрацьовані: Концепція освіти дорослих, документи для використання на місцевому рівні, а також ведеться робота з написання тексту законопроекту «Про освіту дорослих».

Для того, щоб актуалізувати питання про підтримку освіти та навчання дорослих в Україні, учасники Національного круглого столу вирішили звернутися за підтримкою до органів державної та місцевої влади. Резолюцію підтримали в Міністерстві освіти та науки.

Також, Резолюція була надіслана до Кабінету міністрів та Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України.

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати