Рада ЄС ухвалила Резолюцію про новий європейський порядок денний з навчання дорослих (доступний переклад українською мовою)

Рада ЄС ухвалила Резолюцію про новий європейський порядок денний з навчання дорослих (доступний переклад українською мовою)

Наприкінці листопада 2021 року Рада ЄС ухвалила Резолюцію про новий європейський порядок денний з навчання дорослих на 2021–2030 роки.

Новий порядок денний передбачає необхідність цілісного підходу до забезпечення освіти дорослих з урахуванням потреб усіх груп населення, що навчається. 

У Резолюції наголошено на таких ключових аспектах розвитку освіти дорослих, як: 

- Важливість формального, неформального та інформального навчання дорослих. 

- Необхідність спільного бачення для посиленого забезпечення навчання дорослих, де будуть враховані соціальні аспекти навчання дорослих та можливість працевлаштування. Це стосується сприяння доступності та гнучкості навчальних програм для залучення вразливих груп.

- Можливість через навчання дорослих робити внесок в «активне громадянство» (концепція active citizenship) та формувати спільноти, що навчаються. Зокрема, йдеться про особистісний, соціальний і професійний розвиток та самореалізацію відповідно до поточних і майбутніх потреб індивідів, їхніх талантів і прагнень.

Раніше ми вже повідомляли про Резолюцію ЄС про новий Європейський порядок денний для навчання дорослих. 

Ознайомитися з перекладом документу українською мовою можна за посиланням.

Get GPS coordinates