Прийнято програму розвитку освіти дорослих у м. Мелітополі

Прийнято програму розвитку освіти дорослих у м. Мелітополі

29 січня 2021 року на 3-й сесії Мелітопольської міської ради VIII скликання депутати ухвалили Комплексну міську програму «Розвиток освіти дорослих в м. Мелітополі Запорізької області на 2021-2025 роки».

Ця програма повинна сприяти розвитку людського потенціалу міста Мелітополя, зокрема, зміцненню професійних компетенцій місцевих громадян. Це також допоможе врівноважити на ринку праці пошукачів роботи різного віку: старших людей і тих, хто здобув освіту недавно.

Програму у Мелітополі було розроблено за ініціативи Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший» із залученням зацікавлених сторін, включно з представниками вразливих верств населення. Вона передбачає проведення освітніх заходів (короткотермінових курсів, семінарів, тренінгів) за такими напрямками, як «Мовна освіта», «Громадянська освіта», «Популяризація та розвиток освіти дорослих в Мелітополі», «Професійний розвиток», «Цифрова освіта», «Активне довголіття», «Особистісний розвиток».

Заходи Програми передбачають залучення дорослого населення міста, включно з вразливими верствами, а також освітян, представників органів місцевого самоврядування, соціальної сфери, бізнесу.

Щиро вітаємо представників сфери освіти дорослих м. Мелітополя! Нехай якісна освіта ставатиме ще більш зручним і поширеним інструментом для адаптації мешканців міста до змін у сучасному світі.

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати
Get GPS coordinates