Представники УАОД взяли участь у роботі всесвітньої конференції ЮНЕСКО в Південній Кореї

Представники УАОД взяли участь у роботі всесвітньої конференції ЮНЕСКО в Південній Кореї

25-27 жовтня у м. Сувон (Південна Корея) відбулася всесвітня конференція ЮНЕСКО присвячена порядку денному освіти впродовж життя CONFINTEA VI Mid-Term Review 2017 «The Power of Adult Learning: Vision 2030», в якій від України взяли участь представники Української асоціації освіти дорослих Авшенюк Наталія та  Петрушенко Юрій.

У конференції всього взяли участь більше 400 учасників із майже 100 країн світу. Результатом роботи конференції стало виголошення Інчхонської декларації цього заходу.

Нові рекомендаціі ЮНЕСКО щодо навчання та навчання дорослих, що були розроблені на конференції, стосуються концепції навчання протягом усього життя та підкреслюють загальну мету навчання дорослих та освіти, яка полягає у забезпеченні участі всіх дорослих у суспільному житті.

Рекомендації враховують три основні сфери навчання дорослих та освіти:

  1. Грамотність та базові навички.
  2. Постійне навчання та підвищення кваліфікації.
  3. Освітні та навчальні можливості для активного громадянства - відомі як народна або ліберальна освіта , які мають на меті надати можливість людям займатися широким колом соціальних проблем.

Стратегічна програма розвитку освіти впродовж життя, що була представлена і пройшла обговорення на конференції  в основному охоплювала  ціль № 4 "Сталий розвиток" Цілей розвитку тисячоліття та  має на меті "забезпечити якісну освіту та забезпечити рівноправну якість освіти та сприяти навчанню впродовж усього життя". Дорожня карта для досягнення мети - це Рамкова програма розвитку освіти 2030, яка дає рекомендації урядам та партнерам щодо того, як перетворити зобов'язання в дію.

Петрушенко Юрій та Авшенюк Наталія  взяли участь у роботі  декількох секцій конференції, зокрема «Розвиток Центрів освіти дорослих у світі», «Посилення громадянської участі через освіту», «Якість освітніх програм для навчання дорослих», на яких представили досвід України в сфері організації системи освіти впродовж усього життя.

Більш детально про захід та його результати можна подивитися на офіційному сайті заходу

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати