Підсумки тренінгу, що відбувся у Тернополі 25-27 серпня 2022 року

Підсумки тренінгу, що відбувся у Тернополі 25-27 серпня 2022 року

25-27 серпня у місті Тернополі відбувся тренінг від УАОД із залучення та утримання цільової аудиторії для фахівців, що працюють у сфері освіти дорослих.

За підсумками тренінгу «Генератор клієнтів. Як залучати та утримувати цільову аудиторію провайдерам освітніх послуг» учасники змогли попрактикувати аналіз цільової аудиторії своїх організацій, обмінятися досвідом щодо власних практик роботи з аудиторією. Крім того, вони навчилися формулювати мету залучення, попрацювали над створенням відповідної стратегії, повчилися використовувати сторітелінг для утримання цільової аудиторії. Також учасники опановували нові інструменти, креативили, презентували свої ідеї та багато спілкувалися. І все це – у супроводі драйвового та гармонійного тандему тренерок Олесі Вієцької та Олени Даниліної.

Декілька учасниць поділилися своїми враженнями у соцмережах. Так, пані Олександра Ляшенко зазначила, що «три дні «живого» тренінгу – це про крутий контент, потужний нетворкінг, знайомство з фантастичними тренераками і про готовність до подолання нових викликів». А пані Тетяна Дрозд у своєму відгуці на фейсбуці схарактеризувала захід як «три сонячних дні, сповнених позитиву, нових вражень, цікавих знайомств, корисної інформації, роздумів, питань і відповідей, бажання працювати далі!».

Дякуємо за щирі відгуки та активну участь у тренінгу! І хай здобуті навички слугують всім учасникам у роботі з цільовою аудиторією!

Також ми раді повідомити, що вже зовсім скоро члени Асоціації зможуть увзяти участь у тренінгу із використання маркетингових інструментів у соцмережах, що відбудеться 15-17 вересня в онлайн-форматі. Його проведе Олеся Вієцька. Стежте за оновленнями на нашому сайті та на сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, що захід реалізує ГС «Українська асоціація освіти дорослих» за підтримки Представництва DVV International в Україні та сприяння Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

 

 

 
Get GPS coordinates