Підсумки щорічних Загальних зборів УАОД

Підсумки щорічних Загальних зборів УАОД

10 грудня Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих» (УАОД) провела щорічні Загальні збори.

Захід, що відбувався в онлайн-форматі, розпочався з вітальних слів виконавчого директора Асоціації Микити Андрєєва. По тому, слово взяли запрошені гості – регіональний директор DVV International Леван Квачадзе та директор Представництва DVV International в Україні Олег Смірнов. Представники головного партнера УАОД висловили підтримку членам Асоціації та запевнили у подальшій співпраці з організацією. 

У межах програми зборів виконавча дирекція звітувала про підсумки роботи організації протягом поточного року. Зокрема, із презентаціями виступили голова правління Асоціації Лариса Лук’янова, виконавчий директор УАОД Микита Андрєєв та комунікаційна менеджерка Вікторія Сорокун. 

 

Також із доповіддю про результати Форуму «Переосмислення громадянської освіти» та перспективи співпраці в рамках Східного партнерства виступив заступник голови Правління Асоціації Юрій Петрушенко. 

Інтерактивна частина заходу містила обговорення в групах на тему: «Як члени Асоціації долали і долають виклики, пов’язані з війною» під модерацією керівниць організацій у сфері освіти дорослих Тетяни Однорог, Анни Моргун, Ольги Пастушок та Світлани Нестулі. 

 

Завершення Загальних зборів було присвячене обміну досвідом через презентації успішних проєктів. Так, про діяльність мережі Центрів Едукації «ЦЕ» на базі львівських бібліотек розповіла керівниця мережі Вікторія Фургало.  І, насамкінець, про досвід реалізації своїх ініціатив розповіли переможці Конкурсу кращих проєктів у сфері освіти дорослих.

Також на Загальних зборах було вирішено відкласти обрання нового складу Правління через воєнний стан і подовжити повноваження нинішніх членів Правління.

 

Дякуємо всім членам УАОД за активну роботу попри всі труднощі у 2022 році. А всім учасникам вдячні за те, що знайшли час підбити підсумки року разом із нами. Бажаємо всім якомога вдалішого завершення року та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

 
Get GPS coordinates