Пам’яті Олени Микитась...

Пам’яті  Олени Микитась...

Голова громадської організації Херсонський обласний Центр «Успішна Жінка», тренерка, експертка, радниця Херсонської ОДА з гендерного бюджетування Олена Микитась відійшла у вічність 02.06.2019 року.


В одному із інтерв’ю Олена Микитась так розповідала про себе: «Я – Олена Микитась, громадська діячка з 1997 року. Перша організація, яку я створювала на Херсонщині, була «Асоціація гайдів», скаутська організація дівчат-скаутів. У 2000 році, можна сказати виросла, і хотіла вже дорослу організацію – жіночу, тож створила Херсонський обласний центр «Успішна жінка». Звичайно, робила я це не одна, біля мене були дуже талановиті, дуже фахові жінки, і ось нашій організації цього року виповниться 15 років. Що я люблю? Я люблю знайомитися весь час з чимось новим, відкривати в собі щось нове…»

Колеги, друзі Олени Микитась з теплотою і захопленням згадують про неї.

«Вона була скрізь… Майдан, АТО, гендерна активність, освіта дорослих, підприємництво для жінок, репродуктивна політика, планування сім’ї – це далеко не весь перелік того, чим вона займалась… Останнім часом вона хотіла реалізувати проект для сільських жінок, щоб жінки із сіл долучались до активного життя у своїх громадах, починали займатись підприємництвом, а не тільки побутом… Успішна жінка – це про Олену. Вона була для нас взірцем успішності у всьому» – розповіла Світлана Михолат, голова БО «Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга».

Від імені Української асоціації освіти дорослих висловлюємо співчуття родині, друзям, колегам Олени Микитась, а також херсонській громаді. Це велика втрата не тільки для Херсонщини, а й для всієї України.

 

Get GPS coordinates