Опитування щодо співпраці з Learning and Work Institute

Опитування щодо співпраці з Learning and Work Institute

Нещодавно Українська асоціація освіти дорослих отримала нагороду «Спеціального визнання» (Special Recognition) під час щорічного Фестивалю навчання (Festival of Learning Award), що проводиться за сприяння Інституту навчання та роботи (Institute of Learning and Work) у Великобританії. 

Організатори події запевняють, що хочуть продовжувати співпрацю з українськими провайдерами освіти дорослих, зокрема через Представництво DVV International в Україні та Українську асоціацію освіти дорослих. Ця співпраця може полягати у неформальних онлайн-зустрічах для обміну досвідом, проведенні курсів британськими тренерами, очних обмінах між працівниками організацій та тренерами, а також в інших форматах та активностях. 

Відтак пропонуємо Вам надати власні варіанти, які згодом обговоримо з організаторами Фестивалю навчання та Тижня навчання протягом життя у Великобританії. 

Якщо Ви зацікавлені у такій співпраці, будемо вдячні за заповнення короткої гугл-форми. Зокрема, у ній зможете описати власне бачення співпраці між українськими та британськими провайдерами освіти дорослих. 

Дедлайн заповнення форми: 21 липня 2022 року.

Щиро вдячні за Ваш час і внесок!

 

 

Get GPS coordinates