Інвестиція в освіту дорослих - це внесок, який допоможе забезпечити демократичні свободи, національну безпеку держави, стабільність та розвиток громади

Інвестиція в освіту дорослих - це внесок, який допоможе забезпечити демократичні свободи, національну безпеку держави, стабільність та розвиток громади

Благодійна організація (БО) “Світло надії” за дев’ятнадцять років виросла від невеликої групи взаємодопомоги до успішної інституції. Втім, перші роки діяльності випали на непростий час, коли ані влада, ані представники бізнесу не хотіли витрачати кошти й час на освіту для дорослих, і єдине, про що думали засновники організації, – як налагодити партнерські стосунки для її подальшого розвитку.

Але проект став потрібним місцевій владі, яка усвідомлює: якщо не інвестувати в освіту мешканців, то не може бути сучасного міста з активними громадянами.

БО «Світло надії» у співпраці з вищим навчальним закладом Укркоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі” отримали фінансування на надання послуг для освіти дорослих з міського бюджету.

Наприкінці травня Полтавська міська рада підтримала реалізацію соціального проекту “Університет третього віку”. Рішення про виділення 420 тис. гривень бюджетних коштів за програмою “Турбота” було ухвалено на черговій сесії міськради.

Рішення ґрунтується на розпорядженні Кабміну від 2018 року про впровадження “Стратегії державної політики з питань здорового та активного довголіття населення на період до 2022 року.” Як зазначено в документі, “метою Стратегії є забезпечення досягнення адаптованих для України Цілей сталого розвитку, схвалених лідерами країн на засіданні Генеральної асамблеї ООН у вересні 2015 року, створення сприятливих умов для здорового та активного довголіття, забезпечення адаптації суспільних інститутів до подальшого демографічного старіння та розбудови суспільства рівних можливостей.”

Цього року ми запускаємо бюлетень спеціально для членів УАОД, щоб розповідати про те, як їхня діяльність, підтримка, заангажованість змінює країну і допомагає розвивати освіту дорослих в Україні. Для всіх, хто хоче бути в курсі тенденцій в ОД в Україні, радимо підписатися email-розсилку.

 

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати