Молодіжна конференція Східного партнерства «Молодь для довкілля»

Молодіжна конференція Східного партнерства «Молодь для довкілля»

Якщо Вам від 18 до 35 років, і ви з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, України, країн-членів ЄС (в т. ч. Великобританії) або Росії, володієте англійською та активно сприяєте захисту  навколишнього середовища, подавайте заявку для участі у Молодіжній конференції Східного партнерства «Молодь для довкілля». Кінцевий термін подачі заявки - 23 серпня. Конференція буде проводитися англійською мовою з синхронним перекладом на російську мову.

Цього разу головною темою буде роль молоді в екологічних проблемах у країнах Східного партнерства та ЄС. Учасники шукатимуть шляхи ефективного залучення керівників на національному, регіональному та місцевому рівнях, подолання кордонних обмежень, а також більше деталізуватимуть освітні потреби, пов'язані з підвищенням екологічної обізнаності серед населення.

Більше того, протягом триденної конференції учасники розширять свої контакти, сформують екологічні рекомендації для міжнародних зацікавлених сторін та отримають шанс розвивати власні проекти в одному з трьох основних напрямків: забруднення, енергетика та стала мобільність. Ці проекти, розроблені у форматі хакатона, будуть вирішувати частину ключових екологічних проблем. Найкращі проекти з конференції отримають гранти до 1000 євро на підтримку їх реалізації.

Детальніше про Молодіжну конференцію читайте тут та слідкуйте за новинами через хештег #EapYouth4Environment

The conference is organised by the Eastern Partnership Civil Society Forum under the auspices of the German presidency of the Council of the European Union, with the support of the European Union and the Friedrich-Ebert Foundation.

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати
Get GPS coordinates