Карантин по-миколаївськи: самоорганізація в умовах самоізоляції

Карантин по-миколаївськи: самоорганізація в умовах самоізоляції

24 квітня пройшло онлайн-засідання Громадської ради з освіти дорослих Миколаївського міськвиконкому. Це було дуже актуальне та представницьке зібрання. Його тема "Карантин по-миколаївськи: самоорганізація в умовах самоізоляції" викликала неабиякий інтерес в учасників.
      Відкрила засідання голова Громадської ради з освіти дорослих, професор Олена Пєхота, яка розповіла про масову самоізоляцію як недосліджене явище та які виклики постали наразi перед людьми.

Допомагав модерувати засідання Артем Ващиленко, виконавчий директор Миколаївського Регіонального Центру Підтримки Бізнесу.
        Наталiя Беркле, доктор, професор Хальбронського унiверситету (Німеччина) розповіла про ситуацію з COVID19 та наголосила на свідомій поведінці німців.

Сергій Василенко, директор Департаменту праці та соціального захисту населення, поділився досвідом роботи Департаменту у сучасних умовах та надання допомоги вразливим верствам населення.

Лікар загальної практики, сімейний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги № 6 Марина Кучак розповіла про основні симптоми короновірусу та алгоритм дій людини у разі занедужання.

Руслана Мороз, голова правління Громадської організації "Асоціація професійного розвитку психологів та психотерапевтів в Україні" поділилася досвідом роботи асоціації, кваліфікацією консультантів та питаннями, з якими звертаються мешканці міста та області в умовах карантину та самоізоляції.
       Сергій Стужук, голова Громадської організації "Міжнародний дослідницький університет" дав поради щодо самозахисту від пограбувань, шахрайства, нападу у період пандемії. Девіз сьогодення - "Хто попереджений - той озброєний".

Лариса Сидоренко, завідувачка Сектору «Центр міжнародного партнерства» Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки розповіла про портал "Дія" та які послуги громадяни можуть отримати дистанційно в умовах карантину?

Усі учасники отримали своєчасну та необхідну інформацію та домовилися зустрітися у такому форматі через деякий час.

Зворотнiй зв'язок
Надіслати
Get GPS coordinates