ФОРМУЄТЬСЯ НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МОН

ФОРМУЄТЬСЯ НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МОН

Згідно оголошення на сайті МОН  з 28 квітня 2020 розпочинається прийом документів для участі в Установчих зборах із формування нового складу Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України.

Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих» закликає інститути громадянського суспільства делегувати своїх представників для участі в Установчих зборах. Виконавчий директор Асоціації, Андрєєв Микита, є головою Ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів, і надаватиме консультації членам Асоціації з питань підготовки документів для делегування. З усіх питань Ви можете звернутися до нього на електронну пошту andreev@uaod.org.ua. Документи приймаються до 25 травня 2020 року, самі збори відбудуться 25 червня 2020 року в м. Київ. Перелік документів та порядок їх подання міститься за посиланням.

Метою діяльності Громадської ради є забезпечення участі широкої громадськості у формуванні та реалізації державної політики у сферах освіти і науки, наукової, науково-технічної діяльності, інноваційної діяльності в зазначених сферах, трансферу (передачі) технологій, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Формування нового складу відбувається на підставі завершення терміну діяльності попереднього складу.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (ІГС), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України та у сфері, що пов’язана з діяльністю Міністерства освіти і науки України, про що в їх статуті (положенні) повинні бути визначені відповідні цілі та завдання діяльності. 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати
Get GPS coordinates