Де знайти центри навчання та освіти дорослих в Україні?

Де знайти центри навчання та освіти дорослих в Україні?

Більшість із нас навчаються протягом життя, аби підвищити кваліфікацію, засвоїти мови, почати кермувати, відкрити власну справу. У сучасному світі необхідно вчитися постійно, аби йти в ногу з часом. Іноді навчання дається легко, часом слід докладати значних зусиль. Проте результати себе виправдовують.  

 

То де вчитися, щоб отримувати необхідні знання у дорослому віці? У багатьох регіонах України існують центри навчання та освіти дорослих, де можна опанувати чимало практичних навичок, як-от опанувати цифрову грамотність, навчитися вести бухгалтерський облік, засвоїти майстерність крою та шиття або кулінарії, покращити ораторські навички, вивчити іноземну мову, поліпшити знання української мови, пройти курси із психології, інтернет-маркетингу, громадянської освіти та ще багато-багато інших. Курси проводяться як очно, так і в онлайн-форматі. 

 

Розвиток мережі центрів освіти і навчання впродовж життя в Україні відбувається за підтримки Представництва DVV International в Україні та Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

 

Шукайте найближчий центр освіти та навчання дорослих на карті та здобувайте нові можливості завдяки навчанню!

 

Центр Поділля-Соціум, м. Вінниця

Центр навчання і освіти дорослих, с. Галицинове, Миколаївська обл.

Благодійна організація FreeZone, м. Київ

ЦЕ – Центри Едукації, м. Львів

Центр освіти дорослих «Перший», м. Мелітополь

Центр освіти дорослих Полтавщини, м. Полтава

БО «Світло надії», м. Полтава

Центр освіти впродовж життя, м. Суми

Центр освіти дорослих м. Нікополь

Центр навчання і освіти дорослих, с. Галицинове, Миколаївська обл.

Get GPS coordinates