CКЛАДНІ ЧАСИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ: АСОЦІАЦІЯ РОЗПОЧИНАЄ НОВИЙ ПРОЕКТ

CКЛАДНІ ЧАСИ – НОВІ МОЖЛИВОСТІ: АСОЦІАЦІЯ РОЗПОЧИНАЄ НОВИЙ ПРОЕКТ

Протягом літа 2020 року Українською асоціацією освіти дорослих, за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога», буде реалізовано проект «Складні часи – нові можливості». Метою проекту буде навчити 40 тимчасово безробітних громадян з двох невеликих громад захищати свої соціальні права, шукати роботу та займатися самоосвітою для професійної перекваліфікації.

Пандемія, спричинена поширенням короновірусної хвороби, зумовила зростання безробіття в Україні. Згідно даних Мінекономрозвитку станом на квітень 2020 року рівень безробіття в Україні зріс на 13%, порівняно з минулим роком, і це стосується лише офіційних даних. Уряд прогнозує зростання безробіття і надалі.

Завданнями, які планується виконати в рамках проекту, є:

1) Створити драфт короткострокової освітньої програми з трьох модулів (право, самоосвіта, працевлаштування)

2) Апробувати освітню програму в 2 невеликих громадах різних областей та провести оцінку впливу

3) Доопрацювати освітню програму на основі проведеної оцінки та підготувати її до подальшого масштабування.

Деталі плану реалізації проекту будуть оприлюднені Асоціацією на власних інформаційних джерелах у червні. Члени Асоціації, які зацікавлені взяти участь у впровадженні проекту в своїх громадах, можуть звертатися до виконавчого директора Асоціації Андрєєва Микити, для погодження процесу взаємодії.

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus

 

Get GPS coordinates