Брейншторм для членів УАОД буде проведено в онлайн-форматі

Брейншторм для членів УАОД буде проведено в онлайн-форматі

Українська асоціація освіти дорослих за підтримки Представництва DVV International в Україні проведе брейншторм з розробки методології громадської акредитації, порядку конкурсу громад на столицю освіти дорослих та доопрацювання порядку конкурсу найкращих освітніх проєктів в ONLINE форматі 28-30 квітня 2022 року.

Кожний із цих днів з 15 до 18 години буде присвячений окремій темі.

Нагадаємо основні завдання нашого брейншторму:

- 28 квітня поговоримо про те, як МОДЕРНІЗУВАТИ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НАЙКРАЩИХ ПРОЄКТІВ У СФЕРІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ (змінити критерії оцінки конкурсних робіт, порядок формування конкурсної комісії, перелік номінацій, за якими проводиться конкурс, вимоги до конкурсних заявок);

- 29 квітня розроблятимемо МЕТОДОЛОГІЮ ГРОМАДСЬКОЇ АКРЕДИТАЦІЇ ДЛЯ ЇЇ ПІЛОТНОЇ АПРОБАЦІЇ (поділимося досвідом внутрішніх систем забезпечення якості освіти дорослих, обговоримо механізми громадської (зовнішньої оцінки) якості освіти дорослих в центрах навчання та освіти дорослих; cтворимо пілотний порядок (методологію) проведення громадської акредитації, в якій визначено серед іншого: ключові критерії для акредитації, інструменти для використання в акредитаційних процедурах, принцип формування експертних комісій та вимоги до їх звітів/висновків);

- 30 квітня подумаємо, як РОЗРОБИТИ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ ГРОМАД НА ОТРИМАННЯ СТАТУСУ СТОЛИЦІ НАВЧАННЯ ДОРОСЛИХ (визначити мету конкурсу, порядок його проведення, умови участі, критерії визначення переможця, порядок формування конкурсної комісії, основні засади її роботи).

Як бачите, ці питання мають велике значення для подальшого розвитку освіти дорослих в Україні та ролі Асоціації в цих процесах. ТОМУ МИ ЗАОХОЧУЄМО, ЩОБ УЧАСТЬ У ЗАХОДІ ВЗЯВ ПРИНАЙМНІ ОДИН ПРЕДСТАВНИК ВІД КОЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, проте не обмежуватимемо кількість учасників.

Для участі у брейнштормі необхідно до 25 квітня включно заповнити онлайн-анкету за посиланням. Уся подальша інформація буде надіслана зареєстрованим учасникам на вказані ними електронні пошти.

Інформацію про вступ до УАОД для охочих взяти участь в брейнштормі, які поки що не є членами Асоціації, можна знайти за посиланням. 

Із будь-яких питань, які стосуються організації заходу, можна звертатися до менеджера із організаційних та технічних питань УАОД, Анастасії Андрєєвої (тел. 0970776958).

Get GPS coordinates