Асоціація звернулася до Міністерства освіти і науки України

Асоціація звернулася до Міністерства освіти і науки України

23 листопада Українська асоціація освіти дорослих звернулася до Міністерства освіти і науки України з приводу запланованої зміни структури Міністерства. Лист був умотивований  тим, що проект нової структури Міністерства, відомості про яку містяться на сайті osvita.ua та ширяться соціальними мережами, не містить директорату, відповідального за освіту дорослих. Зокрема, Директорат професійної, фахової передвищої, вищої освіти, який, ймовірно, буде відповідальний за розвиток освіти дорослих, навіть у своїй назві не містить згадки про цю сферу.

Команда УАОД висловила свою стурбованість цим фактом та попросила забезпечити найменування освіти дорослих у назві директорату, відповідального за цю сферу, а також забезпечити збереження в структурі цього директорату експертної групи, відповідальної за освіту дорослих.

Це особливо актуально в контексті того, що як у Міністерстві, так і у профільному комітеті Верховної Ради України, ведеться активна робота по прийняттю законопроекту «Про освіту дорослих».  Після його прийняття дуже важливим буде наявність у структурі Міністерства експертної групи з освіти дорослих та висококваліфікованих експертів у її складі для напрацювання та імплементації підзаконних актів, спрямованих на виконання цього закону.

Висловлюємо надію, що позиція Асоціації буде почута та підтримана.

 

Зворотнiй зв'язок
Надіслати
Get GPS coordinates