6 квітня УАОД разом із партнерами проведе Форум із питань законодавчого забезпечення навчання та освіти дорослих в Україні

6 квітня УАОД разом із партнерами проведе Форум із питань законодавчого забезпечення навчання та освіти дорослих в Україні

6 квітня 2023 року Українська асоціація освіти дорослих спільно з Міністерством освіти і науки України та Представництвом DVV International в Україні проведе Форум щодо законодавчого забезпечення навчання та освіти дорослих в Україні. Захід відбудеться в місті Києві очно, орієнтовна тривалість – 6 годин.

Під час Форуму учасники зможуть обмінятися думками щодо ролі закону «Про освіту дорослих» у повоєнній відбудові й відновленні України та інших можливостей, які надає цей документ громадянам та громадам. Також передбачене обговорення та узгодження найважливіших правок, поданих до законопроєкту. Наприкінці заходу учасники Форуму приймуть спільну заяву/меморандум щодо ухвалення законопроєкту та порядку його подальшої імплементації.

У заході візьмуть участь представники керівних органів влади, народні депутати – члени профільного комітету ВРУ, представники обласних органів управління освітою, лідери громад з ухваленими стратегіями розвитку освіти дорослих, члени Асоціації, представники європейських місій та послів, донорських та міжнародних організацій, які працюють у сфері навчання та освіти дорослих, лідери суспільної думки, а також науковці, освітяни, громадські активісти. 

Від членських організацій буде запрошено щонайменше одного представника.

 

Виступи міжнародних гостей будуть забезпечені синхронним перекладом. 

 

Щоб дізнатися більше про Форум, ознайомтеся з концепцією заходу за посиланням. 

Зареєструватися можна до 20 березня включно за цим лінком.

Учасники будуть відібрані на конкурсній основі в межах наявних місць. Протягом чотирьох днів після завершення реєстрації організатори звʼяжуться з вами та повідомлять про результати відбору. Більш детальну інформацію та програму заходу зможете отримати після підтвердження реєстрації. 

 
Get GPS coordinates