громадське обговорення документів

Громадське онлайн-обговорення проектів документів проводиться Українською асоціацією освіти дорослих, за підтримки Представництва DVV International в Україні, з 15 вересня по 15 жовтня 2019 року. Кожна організація і кожний громадянин може надати свої пропозиції до проектів документів, обґрунтувавши їх.
 
Свої пропозиції можна залишити, заповнюючи  онлайн-форму.
 
Зверніть увагу, що одне заповнення онлайн-форми відповідає одній пропозиції, кількість заповнень необмежена. Пропозиції, надані без належного обґрунтування або кілька пропозицій, нагромаджених в одній заповненій онлайн-формі, залишаться без розгляду. 
 
Українська асоціація освіти дорослих не зможе відповісти на кожну окрему пропозицію, натомість всім особам, які заповнили цю онлайн-анкету і вказали коректно свою електронну пошту, будуть надіслані підсумкові варіанти документів після їх обговорення (орієнтовно на початку листопада 2019 року).
 
З будь-яких питань, які стосуються громадського онлайн-обговорення можна звертатися до менеджера з організаційних та технічних питань УАОД, Бойко Анастасії (boiko@uaod.org.ua, 0970776958).
 
Документи для обговорення:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Зворотнiй зв'язок
Надіслати